Co věděl Rudolf Steiner  . . . .

Jak mohl Rudolf Steiner vědět v roce 1918, co se děje v roce 2020?

Vízva k lidem Země, aby se stali Obsearcher .


Převzetím své vlastní odpovědnosti (schopnosti reagovat) a sjednocení se svým spoluobčanem a MÍT  OTÁZKY NA VŠE, dokud se neztišíte uvnitř, protože víte! A když víte, víte, co je dobré a co není. Co funguje a co ne. Není to těžké, ale to vyžaduje odvahu a soucit odhalit pravdu věcí. To se zrychlí, až budeme otevřeni, se učit a prozkoumávat  vše společně. Poslouchejte naše bratry a sestry, kteří tráví roky oddanosti a studiím a prostřednictvím osobní zkušenosti mohou spojovat tečky, které jsou vzácné. V minulosti jsme takového muže nazývali starší a Thomas Cowan je jedním z našich starších a drahým bratrem, který stojí za to poslouchat. Dobrá platforma pro zahájení nebo přispívání k vaší cestě Obsearcher.


Po přepisu promluvy dr. Tomáše Cowana v březnu 12 2020


Citace: „Mám 10 minut a nebyl jsem si jistý, zda se dostanu do této fáze. Nemůžu si pomoct, ale řeknu něco o této celé věci Corona Virus. Pokud chcete, abych?

Veřejnost říká „ano, prosím“ a nějaký smích.

Takže znovu, když znáte Rudolfa Steinera, máte odpovědi na test, ale musíte zjistit podrobnosti. V roce 1918 po obrovské, největší pandemii španělské chřipky z roku 1918 byl Steiner dotázán ‘O čem to celé bylo?“ A řekl: „No, viry jsou prostě exkrece toxických buněk. Viry jsou kousky DNA nebo RNA s několika dalšími proteiny, které vynesly z buňky. Stávají se to, když je buňka otrávená. Nejsou příčinou ničím jíním.

A první způsob, jak bych vás povzbudil, abyste o tom přemýšleli, je že pokud jste byli slavným delfínským lékařem a dlouho jste studovali delfíny v polárním kruhu, kde delfíni byli v pořádku a pak vás zavolali. že, je hodně delfínů, kteří umírají v arktickém kruhu, můžete přijít to vyšetřovat?    A máte jednu otázku? Zvedněte ruce, kolik z vás by řeklo; Chci prozkoumat delfína, abych viděl genetické složení tohoto delfína? Nikdo že? protože to je hloupé. Kolik z vás by řeklo, že chci vidě

*"1 *pokud má tento delfín a ten delfín virus, protože by to mohlo být nakažlivé, a proto všichni tito delfíni onemocní? Jen ten chlap (ukazuje na zvednutou ruku). Kolik z vás by řeklo, omluvte mé slova přátele, nedal tam někdo do vody nějaké hovno?


Jako Exxon Valdez?   Někdo? (ukažte ruce) Všichni že, protože to se stalo.

Když jsou buňky otráveny, snaží se očistit vylučováním zbytků, které nazýváme viry. Pokud se podíváte na současnou teorii virů zvanou exosomy v posledním NIH která hovořit o složitosti virů, uvidíte, že to je zcela v souladu se současným myšlením o tom, co je virus skutečně. Když jsem vyrůstal, měl jsem to dramatický příklad, přímo před domem byl mokřad. Bylo to plné žab a žáby mě v noci zvedly, podlepil jsem okna a na jaře vytvořily velkou raketu. A postupem času byly žáby pryč. Kolik si myslí, že žáby měly genetické onemocnění? Kolik si myslí, že žáby měli virus? Kolik si myslí, že někdo dal DDT do vody? To se stalo. Nemoci jsou otrava. Je to jeden z důvodů, proč vakcíny, no teď to ale přeskočím na minutu.


Co se stalo v roce 1918? Tam byla obrovská, teda při každé pandemie za posledních 150 let, byl kvantový skok v elektrifikaci Země. V roce 1918 koncem podzimu 1917 došlo po celém světě k zavedení rádiových vln. Kdykoli vystavíte jakýkoli biologický systém novému elektromagnetickému poli, tak ho otrávíte. Zabijete

někteří a zbytek jdou do jakési pozastavené animace. Zajímavé je, že žijí o něco déle a nemocněji. A pak ve druhé světové válce začíná další pandemie se zavedením radarového vybavení po celé Zemi, které zakrývá celou planetu v radarovými polí. Poprvé kdy lidé tomu byly vystaveny. V roce 1968 došlo k Hongkongské chřipce a bylo to poprvé, kdy Země měla ochrannou vrstvu v pásmu Van Ellen který v podstatě integruje kosmická pole od Slunce, Měsíce, Jupitera atd. a integruje to, v podstatě to distribuuje živým bytostem na Zemi a my  tam dáme satelity emitující rádiové frekvence do Pásma Van Ellen, tím jsme do 6 měsíců měli novou virovou pandemii. Proč jsou virové? Protože jsou lidé otráveni, vylučují toxiny, které vypadají jako viry. Lidé si myslí, že je to chřipková epidemie.


V roce 1918 se pandemické zdravotnické oddělení v Bostonu rozhodne vyšetřit jeho nakažlivost. Věřte tomu nebo ne, vzali stovky lidí s chřipkou, vysáli jim z nosu sliz a vstříkli ho zdravým lidem, kteří chřipku neměli, a ani jednou nedokázali další nakazit. Zkoušeli to znovu a znovu. Nebyli schopni prokázat nákazu. Dokonce to zkusili s koňmi, kteří zřejmě dostali španělskou chřipku a dali jim přes hlavu tašky.

Koně kýchali v tašce a pak navlékli tu tašku na dalšího koně a ani jeden kůň neonemocněl. O tom si můžete přečíst v knize „Invisible Rainbow“ od Arthura Firstenberga, která zaznamenává všechny kroky při elektrifikaci Země a jak během šesti měsíců došlo na celém světě k nové chřipkové pandemii. Když uslyšíte normální vysvětlení, jak to šlo z Kansasu do Jižní Afriky za 2 týdny, takže celý svět dostal symptomy současně? Navzdory skutečnosti, že druh dopravy v roce 1918 byl jízda na koni a člunech, není tam žádné vysvětlení. Říkají jen „nevíme, jak se to stalo“. Ale když o tom přemýšlíte s těmito rádiovými vlnami a jinými frekvencemi, které někteří z vás mají v kapes a na zápěstí, kde můžete vyslat signál do Japonska a okamžitě dorazí. Takže kdokoli z vás, kdo nevěří, že existuje elektromagnetické pole, které globálně komunikuje během několika sekund, tomu nevěnuje pozornost.

A teprve dokončím poukazem na to, že v posledních 6 měsících došlo k dramatickému a kvantovému skoku o elektrifikaci Země. A jsem si jist, že mnozí z vás vědí, co to je, nazývá se to 5G. Tam, kde nyní mají 20 000 satelitů emitujících záření, stejně jako věc vyzařující záření vvaší kapse a na vaše

zápěstí, které používáte neustále. TO NENÍ SOULADU SVAŠIM ZDRAVÍ.


Je mi líto, že vám to řeknu. Prostě není kompatibilní se zdravím. To je zařízení pro strukturování vody. A pro kohokoli z vás, kdo říká: „nejsme elektrické bytosti, jsme jen fyzikální záležitost“, pak se neobtěžujte dělat EKG nebo EEG nebo test nervového vodivosti, protože jsme elektrické bytosti a chemikálie jsou pouze vedlejším produktem těchto elektrické impulsy. A docházím k závěru, zda někdo ze vás odhadne, co bylo úplně první 5G Město na světě? Publikum společně odpoví: „Wu-chan“.  Thomas odpoví: „ano přesně“. Takže když o tom začnete přemýšlet, jsme v existenciální krizi, lidé, takovou kterou lidský druh nikdy neviděl. A nechci na vás jít se starozákonním proroctvím, ale to je něco, co nemá obdoby.


Vložení 100 000 satelitů do samotné přikrývky Země a mimochodem, jak jsem chtěl říci dříve, má to vlastně něco společného s otázkou vakcíny, a to mi přineslo domů, protože asi před rokem jsem měl pacient, který přišel, byl naprosto v pořádku a zlomil si ruku. Pracuje jako elektrikář a instaluje do sítě Wi-Fi systémy pro velmi bohaté lidi. Elektrikáři mají velmi vysokou úmrtnost, ale on byl v pořádku, pak si zlomil paži a vložili do něj kovovou desku a o tři měsíce později se nemohl dostat z postele a byl vyřízený, měl srdeční nepravidelnosti, prostě úplný kolaps. Citlivost souvisí s tím, kolik kovu máte v těle, stejně jako s kvalitou vody v buňkách. Takže pokud začnete vstřikovat hliník do lidí, stanou se receptory pro přijmu zvýšených elektromagnetických polí a to je perfektní bouře pro takové poškození druhu, který právě zažíváme.


A dokončím ještě s jednu věc, kterou vám rád přečtu, což je citát Rudolfa Steinera, mimochodem to bylo kolem roku 1917, to byli jiný časy.

"V dobách, kdy neexistovaly žádné elektrické proudy, když se vzduch nehemžil elektrickými vlivy (mluvíme 1917), bylo snazší být člověkem." Z tohoto důvodu, má-li být člověk vůbec dnes, je to skrze jeho rozšíření mnohem silnějších duchovních kapacit, než bylo nutné před stoletím.


Takže vás prostě nechávám s tím, jak abyste mohli zvýšit vaše duchovní schopnosti, protože v dnešní době je opravdu těžké být lidskou bytostí.

Díky za poslech


Konec citátu

Chcete-li si ten proslov prohlédnout na Youtube, klikněte na následující odkaz:


The Talk by  Dr. Thomas Cowan on March 12, 2020

Disclaimer

The content on the website of My Happy Femily or in any blog is for information purposes only. By providing the information contained herein we are not diagnosing, treating any type of disease or medical condition. Before beginning any type of natural, integrative or conventional treatment regimen, it is advisable to seek the advice of a licensed healthcare professional.